Uwaga! Nowy adres biura: 02-776 Warszawa ul. Indiry Gandhi 15 lok.4

NASZA OFERTA

Usługi księgowe

Nasze biuro oferuje szeroki zakres usług księgowych, w tym między innymi doradztwo rachunkowe, księgowe więcej informacji

Obsługa kadrowo-płacowa

Kompleksowa obsługa i zarządzanie kadrami.Kompleksowa obsługa i zarządzanie płacami.Usługi dodatkowe. więcej informacji

Doradztwo rachunkowe

Świadczymy usługi doradztwa w zakresie organizacji rachunkowości więcej informacji

Biuro Rachunkowe Ursynów - Atena SC

Biuro Rachunkowe „A T E N A” s.c. świadczy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej i różnych profilach działalności. Naszej wiedzy, doświadczeniu i kwalifikacjom zaufało w ostatnim czasie wiele nowych podmiotów gospodarczych, powiększając grono naszych dotychczasowych Klientów. Współpracujemy z podmiotami o ugruntowanej pozycji rynkowej jak i nowo powstałymi.

Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej, ewidencji VAT, rozliczeń PIT, CIT, ZUS, transakcji wewnątrzwspólnotowych, INTRASTAT i innych.

Usługi księgowe Ursynów

Świadczymy usługi księgowe przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności zapewniając zgodność z obowiązującym prawem. Naszą silną stroną jest terminowość świadczonych usług oraz szybkość i efektywność działania. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta.

W ramach stałej umowy informujemy Klienta na bieżąco o zmianach w obowiązującym stanie prawnym, jak również udzielamy wszelkich wyjaśnień w kwestiach podatków i ubezpieczeń społecznych.

Reprezentujemy naszych Klientów przed US i ZUS. W imieniu Klienta bierzemy czynny udział w postępowaniu kontrolnym przez składanie ustnych i pisemnych wyjaśnień dotyczącym prowadzonego przez nas okresu.

Biuro Rachunkowe „ATENA” s.c. współpracuje ze specjalistami o najwyższych kwalifikacjach: niezależnymi biegłymi rewidentami, specjalistami z dziedziny podatków, prawa spółek handlowych, prawa cywilnego oraz doradcami finansowymi.

Stawiamy na profesjonalizm więc będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie Państwo przekonać się, że gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

PITy 2017 Ursynów

Deklaracje podatkowe PIT za ubiegły okres rozliczeniowy to obowiązek, który musimy wykonać raz na rok. Przepisy prawne w tym czasie, tak samo jak nasza praca czy sytuacja potrafią się zmienić. Kiedy nie mamy czasu lub pewności czy przygotowane przez nas zeznanie PIT jest poprawne, a nie chcemy ryzykować wynikających z tego później nieprzyjemności, warto zwróćić się o poradę do specjalisty. Pomożemy Państwu w tym corocznym obowiązku dzięki naszemu doświadczeniu przy wykonywaniu usług księgowych.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z obowiązującymi nas normami.

logo
Biuro Rachunkowe ATENA s.c.
Indiry Gandhi 15 lok.4
02-776 Warszawa - Ursynów
E-mail : atena@atena.waw.pl
TELEFON : 22 644 64 39, 534 037 344
FAX: 22 648 07 26
logologo