Uwaga! Nowy adres biura: 02-776 Warszawa ul. Indiry Gandhi 15 lok.4

NASZA OFERTA

Usługi księgowe

Nasze biuro oferuje szeroki zakres usług księgowych, w tym między innymi doradztwo rachunkowe, księgowe więcej informacji

Obsługa kadrowo-płacowa

Kompleksowa obsługa i zarządzanie kadrami.Kompleksowa obsługa i zarządzanie płacami.Usługi dodatkowe. więcej informacji

Doradztwo rachunkowe

Świadczymy usługi doradztwa w zakresie organizacji rachunkowości więcej informacji

Biuro Rachunkowe „A T E N A” s.c. świadczy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej i różnych profilach działalności. Naszej wiedzy, doświadczeniu i kwalifikacjom zaufało w ostatnim czasie wiele nowych podmiotów gospodarczych, powiększając grono naszych dotychczasowych Klientów. Współpracujemy z podmiotami o ugruntowanej pozycji rynkowej jak i nowo powstałymi.

Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej, ewidencji VAT, rozliczeń PIT, CIT, ZUS, transakcji wewnątrzwspólnotowych, INTRASTAT i innych.

 

Usługi księgowe na Ursynowie

Świadczymy usługi księgowe przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności zapewniając zgodność z obowiązującym prawem. Naszą silną stroną jest terminowość świadczonych usług oraz szybkość i efektywność działania. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta.

W ramach stałej umowy informujemy Klienta na bieżąco o zmianach w obowiązującym stanie prawnym, jak również udzielamy wszelkich wyjaśnień w kwestiach podatków i ubezpieczeń społecznych.

Reprezentujemy naszych Klientów przed US i ZUS. W imieniu Klienta bierzemy czynny udział w postępowaniu kontrolnym przez składanie ustnych i pisemnych wyjaśnień dotyczącym prowadzonego przez nas okresu.

Biuro Rachunkowe „ATENA” s.c. współpracuje ze specjalistami o najwyższych kwalifikacjach: niezależnymi biegłymi rewidentami, specjalistami z dziedziny podatków, prawa spółek handlowych, prawa cywilnego oraz doradcami finansowymi.

Stawiamy na profesjonalizm więc będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie Państwo przekonać się, że gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

 

Rozliczanie PITów

Deklaracje podatkowe PIT za ubiegły okres rozliczeniowy to obowiązek, który musimy wykonać raz na rok. Przepisy prawne w tym czasie, tak samo jak nasza praca czy sytuacja potrafią się zmienić. Kiedy nie mamy czasu lub pewności czy przygotowane przez nas zeznanie PIT jest poprawne, a nie chcemy ryzykować wynikających z tego później nieprzyjemności, warto zwrócić się o poradę do specjalisty. Pomożemy Państwu w tym corocznym obowiązku dzięki naszemu doświadczeniu przy wykonywaniu usług księgowych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci, potrzebujący usługi rozliczania PITów oczekują sprawnej realizacji tego zadania. Nasza firma działająca na Ursynowie zatrudnia specjalistów, którzy:

  • świetnie orientują się w aktualnym prawie podatkowym

Nieznajomość prawa szkodzi i nie usprawiedliwia ewentualnego łapania przepisów. Dotyczy to również prawa podatkowego. Jeśli na skutek braku wiedzy o aktualnej sytuacji prawnej, popełnią Państwo błąd, może to się wiązać z przykrymi konsekwencjami. Absolutnie nie opłaca się podchodzić do tej kwestii z nonszalancją. Nieznajomość prawa czasem powoduje też, że osoby nie korzystają z ulg, które im w pełni przysługują. Nie dopuszczamy do tego, żeby taka sytuacja miała miejsce u naszych klientów. Rzetelna wiedza i kompetencje sprawiają, że rozliczenie PITu przebiega zgodnie z prawem i tak, aby to było jak najbardziej korzystne dla Państwa interesu.

  • traktują klientów życzliwie i przystępnie tłumaczą kwestie związane z rozliczaniem PITów

Ogromna część naszej pracy to wertowanie różnego rodzaju dokumentacji związanej z szeroko pojętą rachunkowością. Nie zapominamy jednak, że również w usługach księgowo-rachunkowych ważne jest odpowiednie podejście do klienta. Osoby, którzy rozliczają z nami PITy, zawsze mogą skierować się do nas z pytaniami dotyczącymi deklaracji. Staramy się rozwiać ich wątpliwości, posługując się przystępnym językiem, pozbawionym często niezrozumiałego żargonu.

PITy Ursynów

Korzyści z rozliczenia PITów ze specjalistami mają nie tylko wymiar materialny. Ten coroczny obowiązek dla wielu osób jest sporym stresem. Wynika to np. z faktu, że niektórzy nie czują się w pełni komfortowo, załatwiając swoje sprawy podatkowe, bo obawiają się pomyłki. Czasem też ich aktualna sytuacja wydaje się na tyle skomplikowana i mają tyle niejasności, że wolą nie ryzykować i zdać się na profesjonalistów. Powierzenie tego zadania naszej firmie da Państwu pewność, że kwestią deklaracji zajmuje się wykwalifikowana osoba, która swoimi działaniami całkowicie wykluczy pojawienie się jakiejkolwiek pomyłki.

Nasze biuro mieści się w Warszawie, na Ursynowie. Jeśli chcą dowiedzieć się Państwo więcej o tym, jak rozliczamy PITy, zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście lub skontaktowania się z nami inną drogą. Chętnie dowiemy się, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Zachęcamy również do sprawdzenia innych naszych usług. Nierzadko klienci firmy korzystają na tym, że działamy kompleksowo i oprócz rozliczania PITów, proponujemy też inne wsparcie księgowo-rachunkowe.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z obowiązującymi nas normami.

logo
Biuro Rachunkowe ATENA s.c.
Indiry Gandhi 15 lok.4
02-776 Warszawa - Ursynów
E-mail : atena@atena.waw.pl
TELEFON : 22 644 64 39, 534 037 344
FAX: 22 648 07 26
logologo